UZAKTAN EĞİTİMDE FM DİYAP BÜYÜKAŞIK BEYAZ KALE EĞİTİM KADROSUNDA

UZAKTAN EĞİTİMDE FM DİYAP BÜYÜKAŞIK BEYAZ KALE EĞİTİM KADROSUNDA

                Beyaz Kale Satranç Kulübümüzün deneyimli antrenöleri ile uzaktan eğitim son hızı ile devam ederken eğitim kadrosuna Hatay'ın Satranç Şahı Diyap BÜYÜKAŞIK'ta katıldı. Hatay'ımıza birçok ilkleri yaşatan Diyap Büyükaşık 19 yıllık uluslararası ve ulusal satranç başarı ve deneyimini yeni kuşaklara Beyaz Kale Satranç Kadrosu ile aktarmaya devam edecek. Yerel FM (Fıde Master = FIDE Ustası ) ünvanına sahip olan Satranç Ustası Diyap BÜYÜKAŞIK #EvdeKalTürkiye projesine katkı sunacaktır. 

                Uzaktan Eğitim konusunda yıllardan beri tecrübe kazanan kulübümüz ilk olarak 2015 yılında uzaktan eğitime geçmişti. Online yapılan satranç eğitimlerimiz çoğunlukla skype programı üzerinden verilmektedir. Eğitimlerimize katılabilmek adına Skype Programını bilgisayarınıza kurmanız ve hesap açıp bizleri eklemeniz yeterli olacaktır. Her türlü soru ve öneri ve deneme derslerimiz için 0539 258 88 76 & 0538 774 68 24 telefon numaralarına watsapp üzerinden mesaj atarak ulaşabilirsiniz.

         Lichess üzerinden düzenlediğimiz '' Corona'ya İnat Beyaz Kale Arena '' online satranç turnuvamıza katılmanız için lichess'te hesap açmanız ve sosyal medya ve internet sitemizden duyurusu yapılan linkler üzerinden katılım gösterebilirsiniz. Şimdiye kadar yaptığımız turnuvalarımıza İran Azerbaycan Belçika ülkelerinden yanısıra birçok ilimizden sporular katılmaktadır. Bu güzel organizasyondan sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.   

Eğitim Kadromuz ;

1. Erkal BÜYÜKAŞIK         

2. Ethem BÜYÜKAŞIK       

3. FM Diyap BÜYÜKAŞIK   

4. Sertan ÇIBLAKBAŞ   

5. Betül BÜYÜKAŞIK

6. Zahide Tansu BÜYÜKAŞIK

7. İbrahim BÜYÜKAŞIK    

                Ülkemizin geçtiği bu zor günlerimizi eğitim ve bilinçlenmeye ayırma konusunda fırsata çevirmenin tam sırası , Corona'ya Karşı Beyaz Kale daha da güçlüdür. çocuklarınızın zeka gelişimleri için Beyaz Kale Satranç ile tanıştırın. 

                                   ''Beyaz Kale Büyük ve Başarılı Bir Ailedir''

                   

Bu konuya ilk yorumu siz yapın
Yorum Yap - Ekle

Beyaz Kale Satranç Kulübü Hatay’ın En Eski ve En Başarılı Satranç Kulübüdür. 2005 yılında kurulmuştur. İstatistiksel verilere göre İlimizde 4-18 Yaş Aralığında olan 3000‘e yakın kişiye Satranç Eğitimi vermiştir.

Sümerler Mh. Sümbül Sk. Cabiroğlu Apt. Kat 1 ( Necmi Asfuroğlu Anadolu Lisesi Karşısı KEBO Arkası)
0 (326) 223 23 36
info@beyazkalesatranc.com
0 (326) 223 23 36

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 ( Webmail)
HatayWebOfisi